Jakie atrakcje czekają na dzieci w Człuchowie.

Turystyka

Człuchów to miasto leżące w województwie pomorskim. Aby dostać się do nadmorskiego Koszalina z Człuchowa, trzeba pokonać dystans 102 km, a do Mielna gdzie znajduje się najbliższa nadmorska plaża aż 115 km. Mimo że Człuchów znajduje się nie tak daleko od morza, to jednak wciąż jest to spora odległość do pokonania.
Jak wiec można spędzać tu ciekawie czas, jakie atrakcje dla dzieci Człuchów posiada? Co mogą robić dzieci, jeżeli rodzice nie mają czasu pojechać z nimi nad morze?

Atrakcje dla dzieci Człuchów

Patrząc na mapę, to można stwierdzić, że niewątpliwie największą atrakcją Człuchowa jest jego położenie, relatywnie niedaleko morza. Mimo wszystko, aby dostać się nad wodę trzeba pokonać 115 km, rowerem może to zająć ponad 6 i pół godziny, ponadto taka trasa nie ma wytyczonej ścieżki rowerowej i przebiega także trasami szybkiego ruchu. Jakie jeszcze atrakcje oferuje miasto dla najmłodszych?

  1. Park wodny z atrakcjami. Park wodny to największa atrakcja latem oferuje szaleństwo wodne, liczne zjeżdżalnie i baseny dla małych i większych. Na terenie znajduje się także pole do mini golfa, park linowy z trasami o różnym stopniu trudności, dmuchane zabawki do skakania. To miejsce na całodniowe szaleństwo oraz relaks na świeżym powietrzu przy ładnej pogodzie.
  2. Ośrodek sportu i rekreacji, w skąd którego wchodzi kąpielisko na świeżym powietrzu, piaszczysta plaża, molo z rozbudowaną całą infrastrukturą turystyczną, m.in. wypożyczalnią rowerów wodnych, jacht klubem, zapleczem gastronomicznym i strzeżonym kąpieliskiem.
  3. Tor motocrossowy czeka na małych miłośników motoryzacji na ulicy Kamiennej.
  4. Skatepark znajduje się na ulicy Szkolnej przy OSiR-ze i jest obiektem ogólnodostępnym
  5. Spływy tratwami to propozycja dla wszystkich chcących przepłynąć się po Brdzie, w ofercie znajdują się rejsy Rekreacyjne po Człuchowskich jeziorach, oraz jeziorze Szczytno w Rzewnicy.
  6. Kręgielnia to propozycja, z której mogą korzystać dzieci na wypadek brzydkiej pogody.
  7. Caravaning konny jest propozycją, dla miłośników natury, wśród jezior, zieleni i dzikiej natury. Tratwy posiadają wygodne ławeczki, które umożliwiają wygodne i bezpieczne przemieszczanie się nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci.
  8. Boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, tenisa.
  9. Basen kryty Kryty basen to oferta na niepogodę oraz na spędzanie czasu i uprawianie aktywności fizycznej w okresach jesienno-zimowych.

 

Turystyka
Najlepsze hotele butikowe – ekskluzywna oaza komfortu i luksusu

Podróże są fascynującym sposobem na odkrywanie nowych miejsc, kultur i doświadczeń. Gdy planujemy swój wymarzony urlop, szukamy czegoś więcej niż tylko miejsca do spania. Chcemy znaleźć wyjątkowe, niepowtarzalne i luksusowe doświadczenie. W tym kontekście coraz większą popularność zdobywają hotele butikowe, które oferują nie tylko komfortowe zakwaterowanie, ale także osobisty i …

Turystyka
Standardowe wyposażenie hotelowych apartamentów

Apartamenty hotelowe to luksusowy i wygodny sposób na zatrzymanie się podczas podróży. Oferują wiele udogodnień i funkcji, które wyróżniają je od standardowych pokoi hotelowych. Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca na relaks, czy po prostu chcesz podnieść jakość swoich wakacji, apartamenty mogą być idealnym rozwiązaniem. Przyjrzyjmy się bliżej, czego można …

Turystyka
Czy Alaska to dobry kierunek na wakacje?

Alaska to niezwykle piękne miejsce, które oferuje podróżnikom niezapomniane wrażenia. Od dzikich i surowych krajobrazów po majestatyczne widoki. Bez względu na to, czy szukasz relaksującego wypadu, tropienia niespotykanych nigdzie indziej zwierząt czy pełnych przygód, górskich wypraw, w tym rozległym i zróżnicowanym stanie każdy znajdzie coś dla siebie. Przecz Niezapomniane przeżycia …