Jakie atrakcje czekają na dzieci w Człuchowie.

Turystyka

Człuchów to miasto leżące w województwie pomorskim. Aby dostać się do nadmorskiego Koszalina z Człuchowa, trzeba pokonać dystans 102 km, a do Mielna gdzie znajduje się najbliższa nadmorska plaża aż 115 km. Mimo że Człuchów znajduje się nie tak daleko od morza, to jednak wciąż jest to spora odległość do pokonania.
Jak wiec można spędzać tu ciekawie czas, jakie atrakcje dla dzieci Człuchów posiada? Co mogą robić dzieci, jeżeli rodzice nie mają czasu pojechać z nimi nad morze?

Atrakcje dla dzieci Człuchów

Patrząc na mapę, to można stwierdzić, że niewątpliwie największą atrakcją Człuchowa jest jego położenie, relatywnie niedaleko morza. Mimo wszystko, aby dostać się nad wodę trzeba pokonać 115 km, rowerem może to zająć ponad 6 i pół godziny, ponadto taka trasa nie ma wytyczonej ścieżki rowerowej i przebiega także trasami szybkiego ruchu. Jakie jeszcze atrakcje oferuje miasto dla najmłodszych?

  1. Park wodny z atrakcjami. Park wodny to największa atrakcja latem oferuje szaleństwo wodne, liczne zjeżdżalnie i baseny dla małych i większych. Na terenie znajduje się także pole do mini golfa, park linowy z trasami o różnym stopniu trudności, dmuchane zabawki do skakania. To miejsce na całodniowe szaleństwo oraz relaks na świeżym powietrzu przy ładnej pogodzie.
  2. Ośrodek sportu i rekreacji, w skąd którego wchodzi kąpielisko na świeżym powietrzu, piaszczysta plaża, molo z rozbudowaną całą infrastrukturą turystyczną, m.in. wypożyczalnią rowerów wodnych, jacht klubem, zapleczem gastronomicznym i strzeżonym kąpieliskiem.
  3. Tor motocrossowy czeka na małych miłośników motoryzacji na ulicy Kamiennej.
  4. Skatepark znajduje się na ulicy Szkolnej przy OSiR-ze i jest obiektem ogólnodostępnym
  5. Spływy tratwami to propozycja dla wszystkich chcących przepłynąć się po Brdzie, w ofercie znajdują się rejsy Rekreacyjne po Człuchowskich jeziorach, oraz jeziorze Szczytno w Rzewnicy.
  6. Kręgielnia to propozycja, z której mogą korzystać dzieci na wypadek brzydkiej pogody.
  7. Caravaning konny jest propozycją, dla miłośników natury, wśród jezior, zieleni i dzikiej natury. Tratwy posiadają wygodne ławeczki, które umożliwiają wygodne i bezpieczne przemieszczanie się nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci.
  8. Boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, tenisa.
  9. Basen kryty Kryty basen to oferta na niepogodę oraz na spędzanie czasu i uprawianie aktywności fizycznej w okresach jesienno-zimowych.

 

Turystyka
Krynica-Zdrój w otoczeniu pięknych gór

Krynica Zdrój to niewielkie miasto leżące na terenie województwa małopolskiego. Wielu ludzi wybiera właśnie to miejsce na letni wypoczynek i właściwie nie sposób się temu dziwić. Przepiękne otoczenie to wystarczający powód, by przyjechać w ten region Polski i wypocząć od miejskiego zgiełku. Krynica Zdrój jakie to góry usytuowana jest w …

Turystyka
Co warto zobaczyć w Kielcach?

Kielce to miasto znajdujące się w południowo-wschodniej części naszego kraju. Usytuowane jest w Górach Świętokrzyskich, a wobec tego w przepięknej scenerii, która każdego roku przyciąga w te rejony całe rzesze turystów. To doskonałe miejsce dla osób, które uwielbiają zwiedzanie miejsc przesiąkniętych historią oraz dla osób, które pragną wypoczynku na łonie …

Turystyka
Najpiękniejsze miejsca w polskich górach

Polskie góry to dla wielu osób azyl i jedyne miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku i zbyt szybkiego tempa życia. Bliskość natury i możliwość podziwiania przepięknych pomników przyrody to przywilej, z którego warto, a czasem nawet trzeba korzystać. Na terenie Polski znajdują się aż trzy łańcuchy górskie. Każdy z …